Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Login
Register

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Anasayfa

FAALİYETLER VE DUYURULAR

Uzunköprü Belediye Başkanlığı tarafından Özel Makine Alımı İhalesine Çıkılmıştır, İhale Ref : SUP-113-Uzunkopru-01

Avrupa Birliği Başkanlığının ulusal otorite görevini yürüttüğü Interreg-IPA Bulgaristan – Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programının İkinci Teklif Çağrısı kapsamında desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi tarafından uygulanmasına başlanmış olan FLOOD RESILIENCE adlı ve CB005.2.11.113 No’lu proje kapsamında bölgedeki taşkınların önlenmesi konusunda özel çalışma makinaları alımı için ihale ilanı yayınlanmıştır.

İhale dosyasına ve değişiklik ilanlarına programın web sayfasından http://www.ipacbc-bgtr.eu ve belediyenin ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

Teklifler için son başvuru tarihi 28 Şubat 2020, 17:30’dur.

IHALE DOSYASI

A Instructions to tenderers
c2_contractnotice_en.docx
c4b_itt_en.docx

B Draft contract and special conditions, including annexes
c4c_contract_en.docx
c4d_specialconditions_en.docx
c4e_annexigc_en.pdf
c4f_annexiitechspeciiitechoffer_en.docx
c4g_annexivfinoffer_en.docx
c4h_perfguarantee_en.docx
c4i_prefinanceguarantee_en.docx

C Further information
c4j_admingrid_en.docx
c4k_evalgrid_en.docx
c4m+Tax  Customs Arrangements_Annex V for IPA-II.doc
Warranty Proposal.doc

D Tender form for a supply contract
a14_declaration_honour_en.doc
c4l_tenderform_en.docx
c4n_tenderguarantee_en.docx
c4o1_fif_en.pdf
c4o2_lefind_en.pdf
c4o3_lefcompany_en.pdf
c4o4_lefpublic_en.pdf

c4a_invit_en.doc
c3_summarycn_en.docx

Avrupa Birliği Başkanlığının ulusal otorite görevini yürüttüğü Interreg-IPA Bulgaristan – Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programının İkinci Teklif Çağrısı kapsamında desteklenen ve yine Uzunköprü Belediyesinin ve Dimitrovgrad Belediyesinin işbirliğinde uygulamasına başlanmış olan “Joint Initiatives for Flood Resilience Across Watersheds in CB Region/ FLOOD RESILIENCE / Sınır Ötesi Bölgelerdeki Nehir Havzalarında Sele Karşı Direnç İçin Ortak Girişimler Projesi – Taşkınlara Direnme” isimli ve CB005.2.11.113 sayılı proje iki belediyenin birinci teklif çağrısında yürütülen PREVENT projesinin devamıdır.

TAŞKINLARA DİRENME projesi 23 Temmuz 2019 – 23 Nisan 2021 tarihleri arasında, 21 ay süreyle uygulanacak ve proje kapsamında; Dimitrovgrad ve Uzunköprü belediyelerine ait yetki içerisinde bulunan sınır ötesi bölgedeki doğal ve insan kaynaklı afetlerin önlenmesi ve etkilerini azaltılmasına yönelik faaliyetler gerçekleştirilecektir. Projenin toplam tutarı 585.725,04 EUR’dur.

Proje kapsamında; Uzunköprü ve Dimitrovgrad Belediyelerinde özel ekipmanların sağlanması, müdahaleye ihtiyacı olan ‘sıcak noktaların’ belirlenmesi ve afet önleme ve kurtarma faaliyetleri konusunda yerel halkın bilinçlendirilmesi sağlanacaktır.

Bununla birlikte proje kapsamında her iki bölgenin vatandaşları, gençlerinden oluşan ortak sınır ötesi afet yönetimi gönüllü grubu oluşturulacaktır.

Ocak 2020’de Uzunköprü ilçesinden 10 Türk gönüllünün belirlenmesi planlanmıştır.

Ayrıca proje faaliyetleri arasında; Uzunköprü ve Dimitrovgrad ilçelerinde taşkın risk alanların analizin yapılması ve haritalandırılması yapılacaktır. Sınır ötesi alanda sel önleme tedbirlerinin sürdürülebilirliğini sağlamak için yenilikçi yaklaşımlar uygulanacaktır: her iki belediye başkanlığı tarafından yereldeki dere yatakların temizlenmesi için özel iş makinalar alınacaktır.   Sınır ötesi bölgesinde yerel taşkınları önlemek için bölgede belirlenmiş olan dere yatakların temizlenmesi yapılacak ve yerel halk ve çocuklar arasında afet koruma kültürü oluşturma faaliyetleri uygulanacaktır. Sınır ötesi bölgesinde taşkın riskini azaltmak için ve projenin sürdürülebilirliğini ve işbirliğini sağlayacak ortak gönüllü grubun online platformun oluşturulması da planlanmıştır.
This web site is developed with the financial support of the European Union through the Interreg-IPA CBC Bulgaria-Turkey Programme 2014-2020. The content of this web site does not reflect the official opinion of the European Union. Responsibility for the information and views expressed therein lies entirely with the author(s).

Contact & İnfo

Dimitrovgrad Municipalty Project Coordinator
Petya Tisheva
msp3@dimitrovgrad.bg

Uzunköprü Municipalty Project Coordinator
İbrahim Çekiç
ibrahim.cekich@gmail.com

Uzunköprü Belediyesi

Община Димитровград