Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Login
Register

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Anasayfa

FAALİYETLER VE DUYURULAR

Avrupa Birliği Başkanlığının ulusal otorite görevini yürüttüğü Interreg-IPA Bulgaristan – Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programının 2. Teklif Çağrısı kapsamında desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi ve Dimitrovgrad Belediyesinin işbirliğinde uygulamasına başlanmış olan ‘FLOOD RESILIENCE / Sınır Ötesi Bölgelerdeki Nehir Havzalarında Sele Karşı Direnç İçin Ortak Girişimler Projesi – TAŞKINLARA DIRENME” isimli ve CB005.2.11.113 sayılı proje kapsamında Uzunköprü çevresindeki derelerin temizliği için iki özel ekipman olan PALETLİ EKSKAVATÖR ve LASTİKLİ YÜKLEYİCİ alınmıştır. Bu özel ekipmanlar ile ekilen arazilerin arasındaki dere çatakları ve daha büyük dere yataklarının rutin temizliği sağlanarak bölgedeki durumları önlenecektir.
Avrupa Birliği Başkanlığının ulusal otorite görevini yürüttüğü Interreg-IPA Bulgaristan – Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programının 2. Teklif Çağrısı kapsamında desteklenen ve Uzunköprü Belediyesi ve Dimitrovgrad Belediyesinin işbirliğinde uygulamasına başlanmış olan ‘FLOOD RESILIENCE / Sınır Ötesi Bölgelerdeki Nehir Havzalarında Sele Karşı Direnç İçin Ortak Girişimler Projesi – TAŞKINLARA DIRENME” isimli ve CB005.2.11.113 sayılı proje kapsamında Uzunköprü çevresindeki derelerin temizliği yapılacaktır. Flood Resilience Projesi kapsamında 30/06/2020 tarihinde yayınlanmış olan Supply of specialized equipment adlı ve SUP-113-Uzunkopru-PP2 No’lu ihale sürecini başarıyla tamamlamış ve 21/08/2020 tarihinde  Sözleşmesi imzalanmıştı.


Flood Resilience Projesi kapsamında Uzunköprü çevresindeki derelerin temizliği için iki özel ekipmandan biri olan PALETLİ EKSKAVATÖR alınmıştır. Diğer ekipman olan LASTİKLİ YÜKLEYİCİ’nin yakın zamanda temin edilip, planlanan derelerin temizliği sağlanacaktır.
This web site is developed with the financial support of the European Union through the Interreg-IPA CBC Bulgaria-Turkey Programme 2014-2020. The content of this web site does not reflect the official opinion of the European Union. Responsibility for the information and views expressed therein lies entirely with the author(s).

Contact & İnfo

Dimitrovgrad Municipalty Project Coordinator
Petya Tisheva
msp3@dimitrovgrad.bg

Uzunköprü Municipalty Project Coordinator
İbrahim Çekiç
ibrahim.cekich@gmail.com

Uzunköprü Belediyesi

Община Димитровград